ZVICRA

Ish- kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana i cili tashmë është në pension ka marrë një ofertë nga klubi zvicerian i Lozanës për drejtor sportiv, sipas gazetës Le Matin.

Lozana është pa drejtor sportiv pasi Pablo Iglesias u largua dhe klubi po synon që të krijojë një bazë të fortë duke nisur nga moshat me skautët.

Lorik Cana prej disa vitesh është në pension pas tërheqjes nga futbolli dhe prej atëhere nuk ka provuar një tjetër aventurë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb