Luana Vjollca i ka bërë 2 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe për këtë sukses, ajo e festoi me plotë ëmbëlsira në tryezë.
Si dhuratë për ata që e mbështesin, Luana ka bërë një ‘giveaway’ ku do t’i zgjedh 3 ndjekës për t’i festuar me ta ditëlindjet e tyre.

Në fund, Luana kërkoi falje që nuk po merret shumë me ndjekësit, pasi, ka shumë xhirime për të bërë për festat e fundvitit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb