Ka disa javë që përflitet se Luana Vjollca dhe Krenar Cocaj janë ndarë.

Në disa portale thuhej se çifti nuk janë më bashkë, por ky lajm nuk është i vërtetë. Madje lidhja e tyre po ecën shumë mirë.

Në emisionin Prive madje ata kanë treguar planet e së ardhmes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb