TIRANË

Kandidati i PD-së për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi ka publikuar disa pamje nga policia bashkiake në kryeqytet që sekuestron presh.

Këlliçi ironizon me fjalët luftë e ashpër kundër mafies së preshit.

“Bashkia duke konfiskuar presh për nevojat e veta. Luftë e ashpër kundër mafias së preshit.
Ku janë problemet e me ça merren! 🙆‍♂️”, shkruan Këlliçi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb