Sipas Tuttosport, shitjet në shtëpinë e Inter mund të mos mbarojnë me atë pothuajse të sigurt të Romelu Lukaku-t.

 

Në fakt, Mino Raiola duket se po punon për shitjen e De Vrij në Premier League.

 

Duke marrë parasysh se transferimi i tij me kosto zero te zikaltrit në 2018-ën, Suning do të kishte mundësinë të krijonte një suficit të pasur në bilan prej jo më pak se 40 milionë euro.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: