Një buqetë me lule, një kornizë me foton e tij dhe një paketë cigaresh me çakmak!

Kjo është pamja e tavolinës, ku oficeri i Krimeve të Rënda në Policinë e Lezhës, Saimir Hoxha, ulej çdo ditë, prej vitesh, për të ushtruar punën e tij, derisa ra tragjikisht në krye të detyrës.

Kolegët e tij, me të cilët Hoxha ndau zyrën dhe punën prej vitesh, i kanë dërguar lule dhe një foto të tijën, në tavolinën ku ai ka punuar, në shenjë nderimi ndaj oficerit të ndjerë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb