Kreu i PD, Lulzim Basha ka përcjellë një mesazh pas vizitës në Lezhë ku i prit me entuziazëm nga simpatizantët dhe mbështetësit.

Basha falenderon Lezhën teksa konstaton se kudo ku shkon e ndjen nevojën për ndryshim.

Ai premton se së bashku do të vijë ndryshimi për shqiptarët.

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Faleminderit Lezhës!

E ndjej nevojën për ndryshim kudo që shkoj.

Së bashku do ta sjellim ndryshimin!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb