TIRANË

Kreu i PD-së Lulzim Basha pritet të dalë në një deklaratë për mediat nga selia e PD. Njoftimi vjen nga selia e PD-së, ndërsa komunikimi i Bashës vjen pak minuta pas deklaratës së ambasadores së SHBA Yuri Kim, e cila i kaloi topin PD-së dhe kryetarit të saj për të pranuar një marrëveshje për reformën zgjedhore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: