Kreu i PD-së Lulzim Basha është shfaqur krejt ndryshe këtë fundjavë, teksa ka hequr kostumin zyrtar me të cilin jemi mësuar ta shohim.

Është bashkëshortja e Bashës, Aurela që ka publikuar një foto, ku çifti shfaqet në makinë duke udhëtuar, ndërsa në timon ndodhet kreu i PD.

“Një pasdite të këndshme të gjithëve☀️☀️”, shkruan Aurela Basha.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb