Oriola Marashi është një nga modelet më të ndjekura e të njohura shqiptare. Ajo shpesh publikon në rrjete sociale foto e video të shumta, nga angazhimet e saj si modele, por edhe nga përditshmëria. Së fundmi, modelja seksi ka publikuar imazhe ku shfaqet “topless” e duhet pranuar që i ka lënë fansat “pa frymë”.

600 mijë ndjekësit e saj kanë mbetur pa fjalë kur Oriola ka publikuar fotografi ku shfaqet thuajse e zhveshur. Modelja është “topless” ndërkohë në kokë mban një peshqir.

Pasi fansat kanë parë fotot e Marashit janë shprehur se sa me fat ka qenë fotografi dhe se do donin të ishin në vendin e tij. Sakaq, kujtojmë që modelja ka qenë e komentuar së tepërmi për marrëdhënien me futbollistin Eros Grezda.

Por siç e konfirmoi sulmuesi, dyshja nuk janë më së bashku dhe gjithsecili ka zgjedhur të ndjekë rrugën e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb