Deputeti i Partisë Demokratike për qarkun e Lushnjes, Saimir Korreshi me anë të një postimi në rrjete sociale, shkruan se kjo zonë ka 3 ditë pa ujë të pijshëm.

Me nota ironie, Korreshi shkruan se ka shkuar pika e ujit më e shtrenjtë se shampanjat, teksa thekson se kjo i ka kthyer qytetarët në kohën kur i mbushnin kovat dhe ngjiteshin në shtëpi.

Për këtë situatë, Korreshi thotë se Partia Socialiste i ka kthyer qytetarët në kohë.

(BalkanWeb|)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: