TIRANË

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka udhëtuar si mijëra besimtarë në malin e Tomorrit në këto ditë pelegrinazhi.

Teksa poston një foto me bashkëshorten e tij, znj. Monika Kryemadhi dhe tre fëmijët, Meta uron lutje të pranuara, shëndet të mrië dhe mbarësi për të gjithë besimtarët.

POSTIMI I PLOTË
“Abaz Aliu zu’ Tomorr,
Erdhi afër nesh,
Shqipëria s’mbet e gjorë”
Se Zoti e desh”.
Lutje të pranuara, shëndet të mirë dhe mbarësi për të gjithë besimtarët dhe pelegrinët në malin e shenjtë të Tomorrit.
Abaz Aliu ju ndihmoftë ju dhe familjet tuaja! 🇦🇱

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb