INDI

Banorët e një shtëpie në Meerut të Indisë kanë filmuar shoqërinë e pazakontë mes një maceje dhe një gjeli.

Macja dhe gjeli kanë kohë që jetojnë në oborr, ndërsa edhe luajnë me njëri-tjetrin. Loja e tyre nuk është gjithmonë e qetë, shkruan “Daily Mail”.

Ata përfshihen edhe në konflikte shpesh herë, duke përfunduar të lënduar lehtë.

Por, pavarësisht lëndimeve të pësuara, macja dhe gjeli e ruajnë miqësinë me njëri – tjetrin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: