Dasma është një ditë kur nusja dhe dhëndri janë në fokus, por pas një martese të gjithë po flisnin vetëm për mbajtësen e unazës.

Çifti vendosi që unazat e tyre të martesës të mbaheshin nga macja Moose.

Për një rast të veçantë, ai veshi një veshje të zgjedhur me kujdes dhe la në hije si mysafirët ashtu edhe vetë porsamartuar.

Fotografitë e veshjes së Moose gjithashtu u shfaqën në internet dhe fituan simpatitë e shumta dhe u bënë virale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: