FRANCA

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron nuk po shfaq më simptoma nga COVID-19 dhe ka vendosur të lërë karantinën.

Mediat franceze bazuar në informatat e Pallatit Elize thonë se Macron tashmë është mirë 7 ditë pasi rezultoi pozitiv.

Nuk dihet ende nëse Macron ka rezultuar negativ zyrtarisht me test të Covid.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb