Reperi kosovar Mozzik ka sjellë vazhdimisht këngë, të cilat po shndërrohen në hite.

Ditë më parë ai nxorri këngën më titull “Madonna” që tani në YouTube numëron mbi 10 milionë shikime.

Këngën e ka shoqëruar edhe me videoklip, i cili u bë nga Enter Media.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: