ITALI – Gigi Hadid ka mahnitur të gjithë në sfilatën e Moschino SS19 gjatë Javës së Modës në Milano. Një nga modelet më të paguara në botë ka sfiluar në paraselë me fustan nusërie. 23-vjeçarja dukej një nuse mahnitëse ndërsa prezantoi koleksionin e shtëpisë së famshme të modës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gigi Hadid na ka dhënë një ide se si mund të duket ajo në dasmën me këngëtarin e njohur, Zayn Malik. Ndarja e Gigi Hadid me Zayn Malik u përfol shumë në media dhe e njëjta ndodhi edhe me rikthimin e tyre të ëmbël.

 

Ata të dy kanë qenë në qendër të mediave rozë. Pas ribashkimit çifti i njohur është më i bashkuar dhe më i dashuriar se asnjëherë më parë.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb