Tifozja e nxehtë e Kroacisë, Ivana Knoll ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet duke shijuar një masazh luksoz. Pasi vizitoi Katarin, ku pa Kroacinë e saj të dashur duke siguruar një tjetër gjysmëfinale të madhe të Botërorit, Ivana ka kaluar mjaft kohë në Shtetet e Bashkuara.

Pas disa fotografive me megayllin Drake, Ivana zgjodhi të kalojë një periudhë kohore në Majami, duke pushtuar kështu titujt kryesorë të mediave Gossip siç bëri në Lindjen e Mesme.

1 Ik
1 Ik

2 Ik2

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: