Deputet i patisë socilaiste, ministër i diasporës, dy herë kryeministër i Shqipërisë, Pandeli Majko përballë Ai Krastës në A show. Përplasjet e herpashershme me kryeministrin, çfarë e lidh dhe çfarë e ndan me Rilindjen, “këtë sekt mason… mjaftisot-rilindas”. Pikëpyetjet për ikandidimin e Veliajt në bashkinë e Tiranës, “rreziku” që i vjen Ramës nga veliaj, e shumë çështje të tjera të aktualitetit.
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb