Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr makarona
4-5 kunguj
2 lugë pesto
2 açuge të vogla
2 thelpinj hudhra
100 gr djathë parmixhano
1 lugë e madhe tahini
Vaj ulliri
Kripë
Piper i zi
Disa gjethe mente

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb