Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Për qoftet:
300 gr mish të grirë
1 qepë
1 vezë
2 thelpinj hudhra
Kripë
Piper i kuq/zi
Majdanoz/nenexhik
5 lugë galetë

Për salcën:

300 gr salcë domatesh
3-4 domate të thata
1 lugë pesto
Vaj ulliri
Piper i zi/kuq

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb