KOLONJË

Zbardhen detaje të rënda nga aksidenti tragjik i ndodhur pak më parë në Kolonjë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Kolonjë, ku një makinë ka humbur kontrollin dhe ka rënë përmbys në një kanal.

Gazetari Ervis Kuçi sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamjet e para nga aksidenti i rëndë, ku shihet makina e përmbysur në kanal, me dyert e hapura. Ndërkohë, viktima kanë mbetur babë e bijë, që po udhëtonin në mjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb