VLORË

Disa makina janë përfshirë në një aksident të ndodhur pasditen e djeshme në Vlorë. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se një automjet ka hipur mbi rreth rrotullim e më pas ka përplasur disa makina të tjera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pas goditjes makina ka përfunduar në oborrin e Gjykatës së Apelit. Policia ka kryer veprimet hetimore në vendin e ngjarjes, ndërsa shoferi i makinës kryesore ka përfunduar me disa dëmtime të lehta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb