Një makinë ka amrrë flakë në lëvizje, në Tiranë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, ku fatmirësisht ka arritur të dalë në kohë drejtuesi 25-vjeçar R. S.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10:01.2021, rreth orës 12:20, në bulevardin “Gjergj Fishta”, si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues R.S., 25 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb