KORÇË

Një makinë në ecje e sipër në Korçë është përfshirë nga flakët. Gazetarja Lorena Kodra bën me dije për ‘BalkanWeb’ se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.7 të qytetit juglindor.

Nuk dihen ende shkaqet se pse ka marrë flakë automjeti ndërkohë zjarrfikëset ndërhynë për të shuar flakët.
Policia në vendngjarje po punon për zbardhjen e shkaqeve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: