Një aksident është shënuar orët e vona të mbrëmjes së djeshme në qytetin e Vlorës.

Gazetari Enrik Mehmeti, raporton për “BalkanWeb”, se një fëmijë që po lëvizte me mamanë e tij është përplasur nga një makinë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Kapelja” në qytetin bregdetar, ndërsa mësohet se fëmija, pasi është aksidentua është transportuar nga drejtuesi i mjetit për në spital.

Nga të dhënat e para raportohet se i mituri ndodhet në sallë, jashtë rrezikut për jetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb