Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë.

Policia njofton se një makinë ka aksidentuar një këmbësor 70-vjeçar, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 27.09.2020, rreth orës 11:05, tek “21 Dhjetori” mjeti me drejtues E.C., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin I.M., rreth 70 vjeç, i cili u dërgua në spital, nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: