Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në autostradën Durrës-Kavajë, me pasojë plagosjen e dy personave.

Mësohet se një makinë ka përplasur një motoçikletë, ku po udhëtonin një çift bashkëshortësh, të cilët kanë mbetur të plagosur, ku gruaja ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Raportohet se të plagosurit janë transportuar në Spitalin e Durrësit, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb