ELBASAN

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të diel në  Belsh.

Një makinë ka përplasur motocikletën. Si rrjedhojë, ka mbetur i plagosur një i moshuar.

  • foto galeri

I moshuari është dërguar në spital për kurim. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb