Dy automjete janё pёrfshirё nё njё aksident nё aksin rrugor Milot-Rubik, ku për pasojë kanë mbetur të plagosura 2 vajza. Ngjarja ndodhi nё “Rrugёn e Kombit”. Mësohet se dy vajzat ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Po ashtu bëhet e ditur se të plagosura mbetën shoferja dhe pasagjerja, ndërsa ato u përplasen me një furgon.

Deri më tani nuk dihen detaje nga aksidenti.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: