TIRANE

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje te “Selvi” në Tiranë.

Një makinë tip “Benz” është përplasur me një patrullë policie, raporton “Balkanweb”. Nga përplasja e makinave nuk ka persona të lënduar.

Aksidenti ka shkaktuar trafik në këtë aks rrugor në kryeqytet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb