TIRANË

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë – Durrës.

Gazetari Kelmend Baçi raporton për “Balkanweb” se një makinë është përplasur me trafik-ndarësen.

Nga përplasja, fatmirësisht asnjë person nuk ka mbetur i plagosur.

Aksidenti ka shkaktuar bllokimin e një korsije, duke sjellë edhe radhë të gjata.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb