Një makinë është gjedur në ecje, në aksin naciolan Korçë-Pogradec.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se mjeti ka qenë në ecje kur ka shpërthyer në flakë, ndërsa drejtuesi i tij ka arritur të dalë menjëherë jashtë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Çerrave, ku fatmiresisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Nga të dhënat e para dyshohet se ka qenë aksidentale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb