MALI I ZI

Mali i Zi do të vijojë të mbetet i hapur për turistët gjatë sezonit turistik. Drejtori i Institutit për Shëndet Publik, Igor Galić theksoi se nuk do të ketë propozime për kufizime në hyrje pasi ia lejojnë shifrat.

Ai paralajmëron se masa mund të ketë vetëm për vendet ku mblidhen shumë njerëz, por jo për të hyrë në Mal të Zi.

Edhe Shqipëria si Mali i Zi është i hapur për turistët pa asnjë kufizim gjatë këtij sezoni turistik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb