Maliqi sërish ka rezultat i majtë në këto zgjedhje.

Sipas rezultateve nga KQZ, kandidati i PS Gëzim Topçiu ka siguruar fitoren, duke marrë kështu mandatin e shtatë.

Sakaq përballë Topçiut ishte kandidati i kaolicionit ‘Bashkë Fitojmë, Alfred Gega.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: