Këngëtari i suksesshëm latin, Maluma, me origjinë nga Kolumbia ka konfirmuar zyrtarisht se do të vijë në Tiranë. Koncerti i tij ishte paralajmëruar shumë kohë më parë, por koncerti u anulua për shkak të pandemisë.

Pak orë më parë, këngëtari ka publikuar të gjitha datat e turit të tij në botë.

Edhe vihet re që më 14 mars 2022 do të jetë në Shqipëri. Pikërisht, kjo datë konsiston edhe Ditën e Verës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: