Atdhe Xharavina e ka shfaqur shpeshherë hapur pëlqimin për Bora Zemanin.

Madje muaj më parë kur u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij që ta marrë për nuse, ai u vendos në siklet dhe tha se nuk është një ndër konkurrentet, duke lënë të kuptohet se bëhej fjalë për Bora Zemanin.

Dhe pas kësaj deklarate Atdheu nuk i ndahet Borës.

  • foto galeri

Së fundmi ai ka filmuar Borën nga televizori dhe ka treguar se i mungon shumë. “Tani që po të shoh përmes ekranit, po më mungon edhe më shumë”, shkruan Atdheu.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: