TIRANË

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë një lajm të mirë sa i përket situatës nga COVID-19 në vend. Manastirliu thotë se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 230 qytetarë.

“? Gjatë 24 orëve të fundit, 230 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm!”, shkruan Manastirliu.

Manastirliu
Manastirliu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb