Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu do të japë pas pak në një deklaratë live për mediat.

Ajo do e zhvillojë atë nga spitali COVID-4. Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se sot pritet të hapet dhe ky spital, i fundit dedikuar COVID-19.

Pas spitalit ”Infektiv”, ”Shefqet Ndroqit” dhe COVID-3, duket se radha tashmë është e COVID-4 për t’u hapur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb