Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka publikuar hartën e liri-daljes për këtë fundjavë.

Ministrja Manastirliu thekson se këtë fundjavë do të happen pa kufizime aktivitetet e lejuara të biznesit në të gjithë vendin.

Ndërkohë, kufizimi i vetëm do të jetë lëvizja e qytetarëve nga zonat e kuqe në zona të gjelbra, kufizim ky që do të hiqet më 1 qershor.

101422161 963904380732279 4198413957284757504 O
101422161 963904380732279 4198413957284757504 O

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb