Pronari i pasur i Manchester City i ka dhënë një urdhër stafit të tij: Të blejë Killian Bape me çdo kusht verën e ardhshme

Real Madridi ka hapur rrugën për kaq kohë për të blerë Kyllian Mbappe. Francezi mund të ketë qëndruar në Paris, por nuk ka nënshkruar një kontratë të re.

Mësohet se Shejh Mansour u ka dhënë një urdhër të qartë njerëzve të ekipit: “Merrni Mbappe me çdo kusht”.

Këtë verë, në Manchester pati në shenjestër Harry Kane, i cili përfundimisht qëndroi në Tottenham. Pra, basti tjetër i madh për sulmin thuhet të jetë ylli i Parisit. Dhe pas Grillis, i cili kushtoi 100,000,000 euro ata synojnë të shkundin përsëri buxhetin e klubit.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: