Tottenhami është i vendosur për ta mbajtur në ekip së paku edhe një vit Harry Kane.

Sulmuesi anglez është bërë objektiv i shumë skuadrave të njohura, të cilët ofrojnë para të majme për të.

Sipas  “Football London” Manchester City i ofron 185 milionë euro për përfaqësuesin anglez.

Kane i ka thënë klubit të tij se dëshiron të largohet këtë verë. Por, deri tani Tottenhami nuk duket i bindur për të hequr dorë nga ai.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb