PS zhvilloi këtë të mërkurë mbledhjen e Asamblesë socialiste për Tiranën. Lajmi u njoftua nga ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Spiropali shkruan se temë e dikustimit në mbledhje ishte rëndësia dhe impakti që pati faza e I-rë e procesit organizativ të PS.

“Kaqnukmjafton, ndaj vijojmë me ?zgjedhjet në çdo #OS, si qeliza ?që i vë parakusht fitores dhe rritjes së familjes Socialiste.

Mandati i tretë është detyrim për Shqipërinë ?? Europiane ??
#PSTiranë2021 #organizim ? #angazhim ?? #komunikim”-shkruan Spiropali në një postim në facebook.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb