Një lojë e re që ka përfshirë edhe personazhet e famshëm publik po pushton rrjetet sociale. Si do të jetë fytyra juaj kur të plakeni.


Kjo është e mundur falë FaceApp, një aplikacion i ri që mund ta gjeni në App Store dhe Google Play Store.


Falë teknologjisë së Inteligjencës Artificiale transformimi digital do të jetë shumë real.


Kësaj manie të bërë virale në rrjetet sociale nuk i kanë shpëtuar as politikanët tanë. Ja si do të duken Rama, Meta, Basha e të tjerë kur të plaken.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb