‘Kishte nevojë për një ‘goditje’ për të rinisur’. Manuela Arcuri është kthyer në skenë. Pas lindjes së djalit Mattia, që siç thotë vetë i ka ndryshuar jetën, artistja është shfaqur ne televizion duke kërcyer.

Gjatë një interviste për të përvajshmet ‘Chi’ aktorja e njohur italiane kishte thënë: Nëse një femër është e bukur , nuk është e aftë. Nëse një femër është e bukur është budallaqe. Nëse punon, kushedi se me çfarë mënyrash e ka marrë vendin e punës. Ka shumë klishe për faktorin estetik dhe pjesa më e madhe e njerëzve janë të rezervuar për universin femëror’, shton Arcuri.

Ajo është e fejuar prej vitesh me Giovanni Di Gianfrancesco: “Tashmë kemi 8 vjet që jemi bashkë dhe i besojmë verbërisht njëri-tjetrit’. Për martesë nuk bëhet fjalë, por për ta shtuar familjen e tyre po.

Tani kam për qëllim të marr në dorë jetën time në lidhje me punën, por nesër ku i dihet… në këto 5 vite i jam kushtuar plotësisht djalit tim, një tjetër fëmijë do më ndalonte sërish…Në fund të fundit të bëhesha nëna ka qenë gjithmonë ëndrra ime më e madhe’.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb