Një fustan i bukur fildishi, me dekolte me pamje të plotë. Manuela Arcuri martohet me Giovanni Di Gianfrancesco dhe në foton e parë dhe të vetme të qarkulluar në rrjetet sociale ajo shfaqet rrezatuese. Çifti u martua në kështjellën Odescalchi në liqenin Bracciano.

Ishte, një dentist VIP i ftuar në dasmë që ka shpërndarë foton e vetme që qarkullon në rrjet. Deri më tani asnjë nga të ftuarit nuk i ka publikuar imazhet e bashkëshortëve, ndoshta sepse ka një ekskluzivitet me një të përjavshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Manuela dhe Giovanni, një kontraktues ndërtimi, kanë qenë një çift i qëndrueshëm që nga viti 2010 dhe në vitin 2014 ata u bënë prindërit e Mattia-s. Tani më në fund ata janë bërë burrë e grua.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb