“Çfarë pushimesh të paharrueshme!” Kështu shkruan Manuela Arcuri teksa ka publikuar pamjet e festës së saj të beqarisë. Aktorja po përgatitet të martohet me Giovanni Di Gianfrancesco në liqenin Bracciano më 22 korrik, ndërkohë është relaksuar në Mykonos me një grup miqsh. Kërcime të shfrenuara, darka luksoze, dhe të qeshura gjatë jetës së natës në Greqi.

Manuela Arcuri duket vërtet e qetë dhe seksi teksa argëtohet me miqtë e saj. Pas pak javësh ajo do të martohet me sipërmarrësin 44-vjeçar, me të cilin është çift që nga viti 2010. Aktorja u martua në Las Vegas disa vite më parë, tani vendimi për të premtuar dashuri të përjetshme me rit fetar në Itali.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

“Atij nuk i intereson shumë popullariteti im, për t’u shfaqur dhe mua kjo gjë më pëlqen shumë. E kundërta e të dashurve të mi të tjerë. Giovanni e do Manuelën dhe jo Arcurin”, ka shpjeguar ai pak kohë më parë. Ky duket se është suksesi i këtij çifti shumë të njohur të showbizit.

(tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb