MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar një viktimë nga COVID-19. Një ditë më parë shteti fqinj pas 9 muajsh arriti të mos shënonte asnjë viktimë, por ditën e sotme i është rikthyer sërish humbjes së pacientëve prej virusit

Gjithsesi infektimet vijojnë të bien ndjeshëm, pasi në 24 orët e fundit ka pasur vetëm 4 raste me COVID-19.

Lajmi i mirë është se 14 pacientë e kanë fituar betejën në po kaq orë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb