DUBAI-Aftësitë e tij për të kërcyer nuk janë një mister, sepse tashmë e dimë nga pjesëmarrja e tij tek ‘Ballando con le Stelle’ në 2005, me Milly Carlucci.

Teksa pret të fillojë fushatën për tu bërë president i Fifa, Diego Armando Maradona zbavitet në Dubai duke kërcyer.

Ish numri 10 i Napolit shpërthen në një cumbia në shoqërinë e disa miqve të tij. Ndjekim videon.
(da.xha/balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: