Edhe Diego Maradona nuk i reziston dot tërheqjes së rrudhave. Ish-futbollisti argjentinas ka bërë një lifting fytyrës për t’u dukur më i ri. Lajmi është bëri i ditur nga “Primicia Ya”, e cila ka publikuar dhe disa foto të tij, në të cilat duket qartë ndryshimi.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: